Walka Bogusz vs Brodnicka Live Stream Time & Date
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bout Information

Start Date : 2021-08-28
Fight center : MMA
How to Watch Walka Bogusz vs Brodnicka & Fight Card​
Bogusz vs Brodnicka is an upcoming fight for High League. This is Aniela Bogusz next fight and Ewa Brodnicka next fight.
High League Quick Card
  • Aniela Bogusz  vs  Ewa Brodnicka
Jedną z najciekawszych walk na High League będzie starcie Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka. Kto wygra? Jak prezentują się typy na pojedynek Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka? Na kogo postawić? Jedynym bukmacherem, który ma w ofercie zakłady na galę High League jest Fortuna. Więcej szczegółów poniżej.
Całą galę High League możesz typować tylko w Fortunie. To jedyny bukmacher w Polsce oferujący zakłady na to wydarzenie. Nowi użytkownicy Fortuny zarejestrowani z kodem promocyjnym otrzymają trzy bonusy powitalne warte razem 2720 zł – 20 zł freebet, 600 zł cashback, a także bonus od depozytu do 2100 zł.
Walka Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka to starcie najbardziej doświadczonych fighterek podczas całej gali High League. Lil Masti z powodzeniem występowała na FEN, a także w Fame MMA. Ewa Brodnicka jest zaś mistrzynią Europy i świata w boksie zawodowym. Jak zatem prezentują się typy na nadchodzący pojedynek? Sprawdzić to możesz w Fortunie.