Babilon MMA 26 Live Stream Time & Date
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bout Information

Start Date : 2021-11-12
Fight center : MMA
How to Watch Babilon MMA 26 & Fight Card​

Babilon MMA 26 Quick Card

  • T. Łopaczyk vs Piotr Wawrzyniak
  • Filip Stawowy vs Marcin Sianos
  • Sylwester Kołecki vs Damian Kostrzewa

Już 12 listopada 2021 w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejna gala organizacji Babilon MMA. Obecnie znane są 3 zestawienia, które na tej gali zobaczymy.

Tymoteusz Łopaczyk vs Piotr Wawrzyniak

Pierwszym z nich jest starcie Tymoteusza Łopaczyka (8-2), który zmierzy się z Piotrem Wawrzyniakiem (8-5)Tymoteusz Łopaczyk zawodowe starty rozpoczął w 2016 roku. W swoim dorobku ma on pojedynki dla takich organizacji jak FEN, czy Armia Fight Night. Pokonał on takich zawodników jak Jacek Jędraszczyk (7-3), Łukasz Siwiec (6-1), czy Michał Gołasiński (9-5). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali Armia Fight Night 10, gdzie pokonał w walce o mistrzowską szablę Jacka Bednorza (7-7). Niedawno na swoich mediach społecznościowych Łopaczyk ogłosił, że jego drogi z AFN się rozchodzą i teraz dołączył on do organizacji Tomasza Babilońskiego. W debiucie dla Babilon MMA Tymoteusz zmierzy się z Piotrem Wawrzyniakiem. Jest to zawodnik, który na zawodowe starty rozpoczął w 2011 roku. Walczył on dla takich organizacji jak KSW, czy Armia Fight Night. W organizacji Babilon MMA Wawrzyniak walczył do tej pory raz. Na gali z numerem 22 znokautował byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa – Adriana Błeszyńskiego (9-5-1).

Filip Stawowy vs Marcin Sianos

Drugim ogłoszonym pojedynkiem na tej gali jest starcie w kategorii ciężkiej, w którym Filip Stawowy (8-2) zmierzy się z Marcinem Sianosem (5-6)Filip Stawowy w organizacji Babilon MMA walczył do tej pory czterokrotnie. Wygrał z Konradem Dziczkiem (3-2), Marcinem Kalatą (2-3) i Tonim Valtonenem (30-17) oraz przegrał z Kevinem Szaflarskim (10-1)Marcin Sianos jest zawodnikiem, który pierwszy zawodowy start zaliczył w 2012 roku. W przeszłości związany był z organizacją Fight Exclusive Night. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali Runda X, gdzie pokonał Filipa Toe (5-5).

Sylwester Kołecki vs Damian Kostrzewa

Ostatnim na razie znanym pojedynkiem na tej gali jest starcie Sylwestra Kołeckiego (3-0), który zmierzy się z Damianem Kostrzewą (1-1)Sylwester Kołecki do tej pory dwukrotnie walczył w klatce organizacji Babilon MMA. Na gali z numerem 20 pokonał Adnana Alicia (13-27), a dwie gale później poddał Konrada Konkela (1-2). Natomiast Damian Kostrzewa to były piłkarz ręczny, który zawodowo w MMA walczy od 2019. Swój ostatni pojedynek zaliczył na gali FFF 2, gdzie przegrał z Pawłem Trybałą (7-4).